Hayatınızın pek çok alanında kullandığınız, ihtiyaç duyduğunuz demiri sanatla birleştirerek yaşamınıza değer katan Karabacak Ferforje; Demir, doğrama, ferforje, osmanlı kapıları, dekorasyon, çelik konstrüksiyon ve çelik kapı alanında hizmet veren kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, estetik sıcak tasarımlarıyla yaşamınızda eşi bulunmaz bir yere sahiptir.

FERFORJE

Ferforje eski tarihlerden beri uygulanan demire şekil verme biçimidir. Kapılara, pencerelere veya evlerin iç bölümlerine süsleme amacıyla; Ocakta çalışılarak döverek yapılıp takılan dövme demiridir. Ferforje, farklı parçaların yan yana gelmesiyle, yeni bir aşkın yazıldığı bir şiirdir ferforje. Bugün ferforje imalatını daha ekonomik hale getirmek için bir çok yerde hazır motifler kullanılmaktadır. Ancak özellik ve sanat isteyen işlerin bir kısmı veya tamamı elde, alın teri ve göz nuru ile hazırlanmaktadır.

Her ne olursa olsun ferforje imalatı, emek ve titizlik isteyen bir iştir. Sitemizde birçok ferforje bina giriş kapısı, osmanlı kapısı, ferforje merdiven, ferforje balkon, ferforje pencere, ferforje bahçe kapısı ve ferforje bahçe korkuluğu, ferforje kapı, ferforje sehpa, ferforçe balkon korkuluğu modeli bulabilirsiniz.